Denisa Šemeláková

Denisa Šemeláková

Môj príbeh v Green Ways

Zelené potraviny Green Ways užívam od mája 2014, kedy som na ne natrafila v zdravej výžive v Trakoviciach. Mala som vtedy 30 rokov a dostatok zdravotných problémov, ktoré som dlhodobo riešila.

Potravinová intolerancia  mi začala už v roku 2004 na VŠ a tiež nie príliš z ukážkového zdravotného štýlu, keďže som ako študentka pracovala vo fast foode v Hlohovci. Okrem nej som riešila alergie na pele, prach, srsť zvierat, ekzém, akné, opakované vaginálne mykózy.

Klasická medicína nemala liek na moje ustavičné, niekedy až dramatické opuchy z jedla, či už som zjedla jablko alebo polievku. Nezáležalo na tom, čo som zjedla, reagovala som na všetko. Nepomáhali ani kortikoidy ani prechodné pobyty v nemocnici. Moja psychika bola narušená. V roku 2010 som sa rozhodla, že si pomôžem sama a prestala som odovzdávať svoje zdravie do rúk lekárov, keďže som žiaden výsledok nevidela.

Absolvovala som rôzne vyšetrenia na potravinové intolerancie, navštevovala som bio-rezonančné centrá asi 3 roky. Prechodne som sa cítila zdravotne lepšie, ale moje pretrvávajúce problémy s trávením, alergia na potraviny, pele, srsť zvierat, prach atď, ekzém, akné, candida, chronicky upchatý nos mi stále znepríjemňovali život. 

Tak som v mojej ceste za zdravím natrafila na Ing. Bláhovú z Brna a podstúpila som aktívne antiparazitné  kúry, ktoré mi mali pomôcť zbaviť sa parazitov, plesní, kandidy a iných patogénov z tela. Dokázala som užiť enormné množstvo chémie určenej práve pre zvieratá s cieľom dosiahnuť zdravotný účinok, ktorý ma mal posunúť za vytúženým pocitom úľavy. Rodina krútila hlavou a zvažovali, či ma nepošlú niekam na preliečenie. To viete konská odčervovacia pasta ma dokázala na 2 dni vyradiť zo života s tým, že som zvracala aj 12x po sebe po jej užití. V takýchto stavoch som dokázala len spať. Až teraz si uvedomujem aký extrém som dokázala podstúpiť za cieľom „uzdraviť sa“.

Chvála pánu Bohu a duchaprítomnosti som stretla Martu Behúlovú, ktorá mi podala do ruky práve jačmeň s chlorellou od firmy Green Ways. Ruku na srdce po jačmeni som ožila, konečne prišiel nával energie a radosť zo života ☺. Chlorella ma začala postupne čistiť a kde som spozorovala okamžitú úľavu boli ženské orgány (opakujúce mykózy boli na ústupe), nechtové lôžka na nohách opäť začali mať svoju prirodzenú farbu a žltá pomaly mizla.

Povedala som si že vydržím aspoň 1rok a budem pravidelne užívať tieto potraviny a pozorovať sa. Už ďalší rok na jar som pocítila úľavu od senných alergií, neštípali ma oči, toľko som nekýchala. Mávala som nedostatok železa a zrazu bol môj krvný obraz úplne v poriadku ☺. Nebolel ma už žalúdok keď som niečo zjedla, čo „ práve nesadlo“, dlhopretrvávajúci zápal na tkanivách sa pomaličky hojil. Čo mi veľmi spôsobovalo diskomfort boli práve stekajúce hlieny z nosa do oblasti pľúc a opakujúci sa kašeľ. Tak tento problém konkrétne mi úplne zmizol cca po 1roku od začatia užívania ZP.

Samozrejme, všetky tieto zmeny boli podmienené aj úpravou mojej stravy a hlavne myslenia. Kvalita života sa mi neopísateľne zlepšila a ak mám tu MOC, doporučila by som ich každému zdravému človeku.

Keďže som sa rozhodla, že chcem Jačmeň a Chlorellu papať raz zadarmo (čo sa mi už splnilo), pristúpila som na spoluprácu v sieťovom marketingu. Z negatívnej skúsenosti s MLM v minulosti sa práve práca v GW stáva slobodnou bez nátlaku, kde človek pracuje koľko chce a ako dlho chce. Sieťový marketing v GW je postavený na základoch PRIRODZENOSTI a preto je finančnou istotou a stabilitou pre každého kto sa pre neho rozhodne. VRELO ODPORÚČAM! Okrem iného dá sa robiť aj popri materskej ;-)