František Ecler

František Ecler

HERPES

Idem sa s vami podeliť o skúsenosť môjho otca. 
Od mladosti trpieval na herpes. Pamätám sa už ako malé dieťa, že ho tento vírus trápil každý mesiac. Vždy mal natretú peru nejakou bielou mastičkou. Našťastie sme túto skvelú „vec“ po ňom nezdedili ani ja ani sestra.
Keď sa naša mamina rozhodla, že i ocino bude jesť jačmeň a chlorellu Green Ways, nikto z nás ešte netušil, že sa raz a navždy tejto pliagy zbaví.

Otec je inak na pohľad zdravý a vitálny človek, ktorý v 67 rokoch neužíva žiadne lieky a pravidelne posilňuje.
Ale zase na druhej strane je stále pracujúci majiteľ firmy. A tiež veľa energie spotrebuje na rodinnom dome, o ktorý sa treba starať. Proste naplno aktívny človek, ktorý nemá adekvátnu stravu k výdaju svojej energie, a toto všetko u neho umocňuje ešte stres, ktorí v práci mnohokrát zažíva.

Telo staršieho, aktívneho a pod stresom zaťaženého človeka potrebuje ďaleko viac živín, ako mu bežná strava poskytuje. A presne toto bol i dôvod u otca prečo sa u neho tak často, priam každý mesiac  v roku vyskytol herpes na pere.

Akonáhle začal dopĺňať do tela živiny cez jačmeň a chlorellu GW, prešlo cca 8 mesiacov a po herpesoch ani stopy. Jeho denná dávka bola cca 60 ks chlorelly a 10 až 15 g jačmeňa.

Dnes už to je niekoľko rokov čo herpes nemáva. Občas sa stane, že ho zabolí pera, mamina mu na pár dní zvýši dávky jačmeňa a chlorelly GW a herpes sa rozhodne stiahnuť. Tak, že sa u neho vôbec neprejaví!
Zelené potraviny ostali súčasťou jeho jedálnička dodnes.

Verím, že mnohých z Vás príbeh môjho otca bude inšpirovať k tomu, ako sa dá zbaviť herpesu cez vstrebateľné živiny z jačmeňa a chlorelly Green Ways.

Môj otec František Ecler, 67 r.