AJ VÁS ČASTO POTRÁPI OPAKUJÚCI SA HERPES ČI PÁSOVÝ OPAR?

Poznám veľa ľudí, ktorí bojujú vo veľmi častých časových intervaloch s herpesom. Proste sa im opakuje pravidelne počas celého roka.  

BRYNDZOVÁ NÁTIERKA S CVIKLOU GREEN WAYS

Jedným z takýchto ľudí bol i môj otec. Už od detstva som u neho pozorovala, že má veľmi často počas roka niečím zvláštnym natretú peru. Našťastie sme túto skvelú „vec“ po ňom „nezdedili“ ja ani sestra. 

Keď sa naša mamina rozhodla, že i ocko bude jesť jačmeň a chlorellu GW, i keď zo začiatku on sám protestoval, „že to mu netreba, on je zdraví“, nikto sme netušili, že sa mu raz a navždy porieši tento zdanlivo zanedbateľný problém (herpes). 

Otec má v marci 2021 67 rokov, je stále aktívny pracujúci majiteľ firmy. A tiež veľa výdaju energie spotrebuje na rodinnom dome a v posilňovni. Proste naplno aktívny človek. A do toho fakt, že nie je zrovna najmladší. Stravu nemá tiež ukážkovo adekvátnu svojmu výdaju energie. Toto všetko u neho umocňuje mnohokrát stres, ktorý v práci zažíva často. 

Telo staršieho, aktívneho a pod stresom zaťaženého človeka potrebuje ďaleko viac živín, ako mu bežná strava poskytuje. A presne toto bol i dôvod u ocka, prečo sa u neho tak často, priam každý mesiac v roku vyskytol herpes na pere. 

Akonáhle začal dopĺňať do tela živiny z jačmeňa a chlorelly GW, ktoré sú prírodné, vstrebatelné a telo ich krásne rozpozná a použije, prešlo cca 8 mesiacov a po herpesoch ani stopy. 

Dnes už to sú roky čo herpesy nemáva. Občas sa stane, že ho pera zabolí. Mamina mu na pár dní navýši dávky jačmeňa a chlorelly z pôvodnej o polovicu vyššie, a herpes sa rozhodne stiahnuť. Tak, že sa vôbec neprejaví. 

Verím, že si tento benefit zelených potravín Green Ways môže naplno vychutnať ktokoľvek v vás, čo zažívate rovnakú patáliu zvanú herpes. Stačí sa pre ne rozhodnúť a zaradiť ich do svojho jedálničku :)